Warunki wynajmu

REGULAMIN DO POBRANIA

Auto zastępcze należy się poszkodowanemu:

  1. a) Od dnia zdarzenia, gdy stan techniczny uszkodzonego auta nie pozwala na bezpieczne kontynuowanie jazdy tj. jeżeli został zabrany dowód rejestracyjny, rozbita jest szyba, lampa lub wystają ostre elementy.
  2. b) W przypadku, gdy uszkodzone auto jest „jezdne” i można się nim swobodnie, bezpiecznie poruszać, pojazd zastępczy wydajemy na czas naprawy, który wynika kosztorysu, czyli na tzw. Technologiczny czas naprawy.

Każda poszkodowana osoba może korzystać z naszych usług całkowicie za darmo.

Nasi pracownicy dopilnują aby cały wynajem przebiegał z minimalnym udziałem osoby poszkodowanej- sami zajmujemy się formalnościami i kontaktem z towarzystwem ubezpieczeń. Przed zakończeniem wynajmu, z wyprzedzeniem telefonicznie informujemy o dacie zwrotu auta zastępczego, po które przyjedziemy.

Auto zastępcze udostępniamy na okres gdy szkoda jest likwidowana, czas ten dzielimy na dwa typy które ze względu na charakter pozwalają określić długość wynajmu.

  1. a) szkoda całkowita- auto należy się aż do momentu wypłaty odszkodowania na konto poszkodowanego (do 31 dni, za wyjątkiem sytuacji nietypowych)
  2. b) szkoda częściowa- długość wynajmu auta zastępczego przy szkodzie częściowej liczymy na podstawie kosztorysu, liczy się „technologiczny czas naprawy” który wyliczamy indywidualnie dla każdej szkody

Oferujemy dodatkowo bezpłatne porady prawne, informujemy o przywilejach które przysługują osobie poszkodowanej oraz dbamy by cały proces likwidacji szkody przebiegł bezstresowo.

Bezgotówkowy wynajem aut z OC sprawcy realizujemy na terenie powiatu szamotulskiego, obornickiego, nowotomyskiego, poznańskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego.